Politika společnosti

01 Dodržovat platná ustanovení všech právních předpisů, tj. nařízení Evropské unie, zákonů, nařízení a vyhlášek a norem souvisejících s ochranou životního prostředí, bezpečností práce, ochranou zdraví a požární ochranou.
02 Usilovat o odstranění nebo maximální omezení negativních vlivů svých činností, produktů a služeb na životní prostředí, zdraví zaměstnanců a obyvatel regionu.
03 Spolupracovat s příslušnými úřady a s veřejností tak, aby byla respektována státní a regionální environmentální politika.
04 Zajistit nepřetržitý růst kvality našich výrobků a služeb. Zaměřit se na rozšiřování poprodejních služeb zákazníkovi. Ve výrobě neustále zvyšovat podíl výrobků s vysokou přidanou hodnotou, schopných konkurovat výrobkům předních světových výrobců.
05 Zkvalitňovat obousměrnou komunikaci se zákazníkem, zrychlit reakci na jeho potřeby, a to zejména pomocí nástrojů moderních internetových technologií.
06 Pravidelně prověřovat systém environmentálního managementu a managementu kvality, včetně motivace zaměstnanců k prosazování závazků stanovených v politice společnosti.
07 Provádět, na základě objektivního ověřování, tj. kontrol, měření a monitorování environmentálních a kvalitativních aspektů, včetně jejich dopadů, jednou ročně přezkoumání zavedeného systému vrcholovým vedením s cílem porovnat zjištěné skutečnosti se závazky, vyplývajícími z politiky a tím se zapojit do procesu trvalého zlepšování.
08 Pravidelným a důsledným rozborem spotřeby surovin, materiálů a energií a důsledným tříděním vznikajících odpadů zajistit minimální čerpání přírodních zdrojů a surovin.
09 Využívat komplexní systém vzdělávání svých pracovníků k získávání a stálému rozšiřování potřebných znalostí v otázkách ochrany životního prostředí a řízení kvality.
10 Usilovat o dodržování principu udržitelného rozvoje s důrazem na efektivní využívání a zavádění zařízení s omezením jejich vlivu na životní prostředí.
11 Pravidelně se zabývat analýzami možného havarijního ohrožení a návrhy na jeho účinnou prevenci.
12 Budovat image společnosti jako jednoho z předních světových výrobců a atraktivních zaměstnavatelů v rámci regionu.
13 Neustále zlepšovat vztah k ochraně životního prostředí a předcházení znečišťování a neustále zlepšovat systém řízení kvality.

 

Společnost NAREX Ždánice, spol. s r.o. má od roku 1997 zaveden certifikovaný systém managementu kvality v oboru „Vývoj a výroba závitořezných nástrojů a tepelné zpracování kovů“ podle evropské normy EN ISO 9001:2015.

Od roku 2019 má naše společnost v tomtéž oboru zaveden také certifikovaný systém managementu ekologie podle evropské normy EN ISO 14001:2015.

Účinnost a efektivnost systému managementu kvality a ekologie je pravidelně ověřována certifikační společností TÜV NORD CZECH, s.r.o.

 

  

Přihlaste se prosím znovu

Omlouváme se, ale Váš CSRF token pravděpodobně vypršel. Abychom mohli udržet Vaši bezpečnost na co největší úrovni potřebujeme, abyste se znovu přihlásili.

Děkujeme za pochopení.

Přihlášení