O firmě

Naše společnost se nachází v malém městečku na úpatí Ždánického lesa, které znají nejen milovníci vína, folkloru, architektonických a přírodních pozoruhodností a historie. Znají jej právě také ti, kteří se pohybují ve světě strojírenství.

NAREX Ždánice, spol. s r.o. je nejen svým umístěním srdcem tohoto malebného městečka. Jsme stabilní strojírenskou firmou, bez níž si místní obyvatelé život v městečku už ani nedovedou představit. Už od počátku svého působení vytváříme a nabízíme pracovní příležitosti nejen pro obyvatele Ždánic a blízkého okolí. Během několika desítek let se firma stále rozvíjela až do současné moderní podoby a právem se řadí k dominantám městečka a je neodmyslitelnou součástí jeho života.

Po celá léta jsme ryze českou společností, a jsme hrdí na tradici českého strojírenství.  Dnes svou výrobu závitořezných nástrojů realizujeme v moderním revitalizovaném areálu těmi nejmodernějšími technologiemi, které jsou velmi šetrné k životnímu prostředí. Jsme schopni vyhovět i nadstandardním požadavkům našich zákazníků, jako jsou speciální závitořezné nástroje a kalibry.  Své výrobky pravidelně prezentujeme na prestižních mezinárodních strojírenských výstavách a dodáváme do firem po celém světě.

Samozřejmostí je pro NAREX zapojování do spolupráce s městem a do společenského, kulturního a sportovního života v místě a okolí. Ať už to bylo v minulosti především výstavbou bytových domů, kulturního domu anebo hvězdárny, kdy se firma nemalou měrou podílela na utváření vzhledu městečka. V současnosti se jedná především o formu podpory neziskových organizací a různých zájmových sdružení, pořádáním společenských akcí nejen pro naše zaměstnance, ale i pro širokou veřejnost. Tyto aktivity přispívají k dokonalejšímu splynutí společnosti s děním ve Ždánicích.

NAREX Ždánice, spol. s r.o. je skvělým důkazem toho, že i v malém jihomoravském městečku může působit mezinárodně uznávaná firma a že výroba precizně vyrobených a vysoce výkonných závitníků v České republice bude navždy spojována se Ždánicemi.

Přihlaste se prosím znovu

Omlouváme se, ale Váš CSRF token pravděpodobně vypršel. Abychom mohli udržet Vaši bezpečnost na co největší úrovni potřebujeme, abyste se znovu přihlásili.

Děkujeme za pochopení.

Přihlášení