Vážení zákazníci a přátelé,

oznamujeme Vám, že v době od 15.7. 2024 do 26.7. 2024 je naše firma i podniková prodejna zavřená.

Vaše eshopové objednávky pořízené od 12.7. 2024 budou vyřízeny a odeslány 29.7. 2024.

Děkujeme za pochopení
Team NAREX

O firmě

Naše společnost se nachází v malém městečku na úpatí Ždánického lesa, které znají nejen milovníci vína, folkloru, architektonických a přírodních pozoruhodností a historie. Znají jej právě také ti, kteří se pohybují ve světě strojírenství.

NAREX Ždánice, spol. s r.o. je nejen svým umístěním srdcem tohoto malebného městečka. Jsme stabilní strojírenskou firmou, bez níž si místní obyvatelé život v městečku už ani nedovedou představit. Už od počátku svého působení vytváříme a nabízíme pracovní příležitosti nejen pro obyvatele Ždánic a blízkého okolí. Během několika desítek let se firma stále rozvíjela až do současné moderní podoby a právem se řadí k dominantám městečka a je neodmyslitelnou součástí jeho života.

Po celá léta jsme ryze českou společností, a jsme hrdí na tradici českého strojírenství.  Dnes svou výrobu závitořezných nástrojů realizujeme v moderním revitalizovaném areálu těmi nejmodernějšími technologiemi, které jsou velmi šetrné k životnímu prostředí. Jsme schopni vyhovět i nadstandardním požadavkům našich zákazníků, jako jsou speciální závitořezné nástroje a kalibry.  Své výrobky pravidelně prezentujeme na prestižních mezinárodních strojírenských výstavách a dodáváme do firem po celém světě.

Samozřejmostí je pro NAREX zapojování do spolupráce s městem a do společenského, kulturního a sportovního života v místě a okolí. Ať už to bylo v minulosti především výstavbou bytových domů, kulturního domu anebo hvězdárny, kdy se firma nemalou měrou podílela na utváření vzhledu městečka. V současnosti se jedná především o formu podpory neziskových organizací a různých zájmových sdružení, pořádáním společenských akcí nejen pro naše zaměstnance, ale i pro širokou veřejnost. Tyto aktivity přispívají k dokonalejšímu splynutí společnosti s děním ve Ždánicích.

NAREX Ždánice, spol. s r.o. je skvělým důkazem toho, že i v malém jihomoravském městečku může působit mezinárodně uznávaná firma a že výroba precizně vyrobených a vysoce výkonných závitníků v České republice bude navždy spojována se Ždánicemi.