Kariéra

NAREX Ždánice patří mezi největší a nejprestižnější zaměstnavatele v Jihomoravském kraji. Je stabilním ekonomickým subjektem, který každoročně zvyšuje reálné průměrné mzdy. Mezi standardní benefity patří týden dovolené navíc, příspěvek na stravování, příspěvek do penzijního fondu či životního pojištení a na základě dobrých hospodářských výsledků se pravidelně vyplácí mimořádné odměny.

Firma se také snaží zvyšovat odbornost svých zaměstnanců jak pomocí bežných a legislativních
školení, tak i prostřednictvím celoplošných projektů vzdělávání zaměstnanců zaměřených na zvyšování jejich odbornosti, které jsou dotovány z Evropského sociálního fondu. Zvyšování kvalifikace je vedením společnosti chápáno jako nepřetržitý proces.

VOLNÉ POZICE:

PRACOVNÍK / PRACOVNICE SKLADU HOTOVÝCH VÝROBKŮ

Pracoviště: Městečko 250, 696 32 Ždánice.
Požadavky: vyučen ve strojírenském oboru výhodou, pracovitost, spolehlivost
Typ pracovního úvazku: HPP - jednosměnný provoz

Datum nástupu: ihnedDatum zveřejnění: 30.9.2021

OPERÁTOR CNC

Požadavky: vyučen ve strojírenském oboru, praxe výhodou, pracovitost, spolehlivost
Typ pracovního úvazku: HPP - nepřetržitý provoz

KONTROLNÍ A ZKUŠEBNÍ TECHNIK

Požadavky: Vzdělání technického směru, praxe v oblasti měření a kontroly výhodou, znalost čtení výkresové dokumentace
Náplň práce: Provádění kontrolní činnosti dle postupů a platné dokumentace, provádění měření vzorků v mentrologické laboratoři a ve výrobě, rozměrová a geometrická kontrola, měření vzorků na 3D měřících strojích (optické, dotykové), tvorba reportů s výsledky měření a kontrol

DĚLNÍK / DĚLNICE V OBROBNĚ

Požadavky: Vyučen ve strojírenském oboru výhodou, pracovitost, spolehlivost
Typ pracovního úvazku: HPP - dvousměnný nebo třísměnný provoz

VEDOUCÍ KALIČ

Požadavky: Požadujeme středoškolské vzdělání ve strojírenském oboru, alespoň základní znalost tepelného zpravování kovů, znalost práce na PC, fyzická zdatnost, zodpovědnost a svědomitost. Praxe v oboru tepelného zpracování výhodou.

PROVOZNÍ ZÁMEČNÍK / ÚDRŽBÁŘ

Požadavky: Vyučen v oboru mechanik - opravář obráběcích strojů, provozní zámečník či příbuzné obory, vítáno svářečské oprávnění el. obloukem, plyn, CO2; praxe v oboru výhodou (zejména jako opravář obráběcích strojů, autoopravář, provozní zámečník); spolehlivost, pečlivost, časová flexibilita, ochota a zájem o výkon profese a sebevzdělávání.
Typ pracovního úvazku:HPP – dvousměnný provoz

SKLADNÍK/MANIPULANT

Požadavky: Výhodou oprávnění průkazu řidiče motorového vozíku, vazače břemec a jeřábníka, regálového zakladače; způsobilost práce ve výškách; fyzická zdatnost; spolehlivost, pečlivost, ochota a zájem o výkon profese a sebevzdělávání.
Typ pracovního úvazku:HPP – jednosměnný provoz

Stravenky

Stravenky

5 dnu dovolene navic

5 dnů dovolené navíc

Flexi pasy

Flexi pasy

penzijni pripojisteni

Penzijní připojištění

vzdelavani

Vzdělávání

zivotni jubilea

Životní jubilea

pruzna doba

Pružná pracovní doba

mimoradne odmeny

Mimořádné odměny

vanocni vecirky

Vánoční večírky

Zajímá vás některá volná pozice? Kontaktujte náš útvar personalistiky

Ing. Barbora ChudáTEL: 518 607 113 jobs@narexzd.cz