Kariéra

Hledáte zaměstnání?
Spojte svoji budoucnost s renomovanou firmou NAREX Ždánice

NAREX Ždánice patří mezi největší a nejprestižnější zaměstnavatele v Jihomoravském kraji. Je stabilním ekonomickým subjektem, který každoročně zvyšuje reálné průměrné mzdy. Mezi standardní benefity patří týden dovolené navíc, příspěvek na stravování, příspěvek do penzijního fondu či životního pojištení a na základě dobrých hospodářských výsledků se pravidelně vyplácí mimořádné odměny.

Firma se také snaží zvyšovat odbornost svých zaměstnanců jak pomocí bežných a legislativních
školení, tak i prostřednictvím celoplošných projektů vzdělávání zaměstnanců zaměřených na zvyšování jejich odbornosti, které jsou dotovány z Evropského sociálního fondu. Zvyšování kvalifikace je vedením společnosti chápáno jako nepřetržitý proces.

VOLNÉ POZICE

SPRÁVCE APLIKACE

Pracoviště: Městečko 250, 696 32 Ždánice.
Požadavky: SŠ nebo VŠ, vhodné i pro absolventy, znalosti kancelářských aplikací na nadprůměrné úrovni, zájem o IT technologie, alespoň základní znalosti práce s daty, ochota učit se.

Náplň práce: Údržba databáze firemní dokumentace, IT podpora prodejních procesů (objednávky, zákaznická data, fakturace), IT podpora výrobních procesů (výrobní zakázky, kalkulace apod.). Údržba ERP systému, zpracování měsíčních uzávěrek, nastavení, aktualizace, poradenství uživatelům apod. Údržba docházkového systému, příprava dat a IT zpracování mezd, podpora uživatelům v oblasti kancelářských aplikací (e-mail, MS OFFICE apod.).

Výhodou jsou: Alespoň základní znalosti programování, znalost relačních databází (ORACLE, MySQL, MSSQL, MS Access apod.), znalost SQL jazyka, znalost vnitrofiremních procesů ( nákup, prodej, fakturace, výroba, účetnictví, mzdy), zkušenosti s IT podporou uživatelům.
Mzda: 30 000 Kč
Typ pracovního úvazku: HPP
Datum nástupu: ihned
Datum zveřejnění: 14.10.2019

DĚLNÍK / DĚLNICE V OBROBNĚ

Požadavky: vyučen ve strojírenském oboru výhodou, pracovitost, spolehlivost
Mzda: 16 500 Kč
Typ pracovního úvazku: HPP - dvousměnný provoz
Datum zveřejnění: 30.08.2019

DÍLENSKÝ MANIPULANT

Požadavky: výhodou průkaz řidiče motorového vozíku, průkaz vazače břemene a jeřábníka, pracovitost, spolehlivost
Mzda: 16 300 Kč
Typ pracovního úvazku: HPP - jednosměnný provoz
Datum nástupu: ihned, práce je vhodná i pro důchodce

KONTAKT

NAREX Ždánice, spol.s r.o.
útvar personalistiky - Lidmila Macháčková
Městečko 250
696 32 Ždánice
tel : 518 607 109
email : jobs@narexzd.cz